5 טיפים להום סטיילינג

5 טיפים להום סטיילינג

בעבר הלא רחוק, עולם עיצוב הבתים כמעט ואינו נכח בבתים אשר הוקמו או עברו שיפוץ. אנשים אשר היו במהלך תקופה שכזו פשוט ניסו להעתיק או לשדרג מראות בתים אחרים כפי שראו במגזינים או אצל שכניהם והדבר הספיק כדי לעצב את הבית. נכון להיום, ההשקעה בהום סטיילינג הפכה שכיחה מאוד ויותר אנשים נותנים דעתם על עיצוב מושלם של הבית מפנים ומבחוץ.

מה הום סטיילינג בא לחדש לנו וכיצד נוכל ליישם את הדברים בפועל ?

  • חשוב מאוד להבין בראש ובראשונה את המטרות מולן אנו ניצבים. כלומר, האם אנו רק משפצים חדר או אזור בבית ? האם אנו רוצים להשקיע בעיצוב גם מחוץ וגם בפנים המבנה? שאלות מסוג אלו יתוו את המשך הדרך וכמובן את כל מה שייגזר כתוצאה מכך מבחינת העלויות, זמן עבודה וכדומה.
  • כמו כן עלינו לבחון היטב את התקציב שיעמוד לרשותנו. במקרים רבים מאוד לצערנו ניתקל בדרישות אשר תופענה רק במהלך הבנייה בשטח לצורך הדוגמה, מה שעלול לגרום לעיכובים רבים ובמקרים אחרים אף להפסקת עבודות עיצוב הבית. על כן תכנון מוקדם של כל הקשור לממון הפעילויות יהיה דבר חכם מאוד לעשותו.
  • בחירת החברה אשר תעצב עמנו את הבית תהיה אף היא גורם מפתח להצלחת או אי הצלחת הפרויקט. בתוך כך ניתן תמיד לתור אחר המלצות עבור חברות עיצוב בתים ומשרדי אדריכלים מומלצים דרך רשת האינטרנט. כמובן שאם ניתקל במכרים אשר חוות את רמת השירות של החברה בה אנו רואים כמתווה דרך – הרי שהבחירה בה תהיה קלה ופשוטה יותר.
  • תנאי האקלים בהם יוקם המבנה מהווים לעיתים מכשול לא קטן בהחלטות שלנו כיצד לעצב את המבנה. במיוחד שמדובר על בתים עם מרפסות שמש או גינות וחצרות, שיקול הדעת בחומרי הבנייה יצטרכו לקחת בחשבון את סוגיה חשובה זו כדי לרכוש פריטים ורהיטים שיעמדו בפני כל מזג אוויר הן בחורף והן תחת חום הקיץ.
  • דבר נוסף אותו יש לזכור בעת ביצוע עבודות הום סטיילינג הינו שכיום אפשר ורצוי לעבוד עם חומרים ידידותיים לסביבה. בצורה זו נוכל תמיד ליהנות מחומרי גלם איכותיים וטובים אשר יהיו גם יפים ומעוצבים וגם יצמצמו את ההשפעות הרעות של השלכות הבנייה על הסביבה שלנו. יתרון זה יקנה לנו שקט גם בגזרת הבית וגם מחוצה לו ולכן חשוב לעשותו.

 קרא עוד: עיצוב דירות יוקרה | תכנון אדריכלי