אודות המשרד

[supsystic-slider id=1 position="center"]

כאשר נעמוד בפני רכישת בית חדש, או כישראלביץניסה לבית שזה עתה שכרנו, יעמדו בפנינו משימות רבות מאוד. חלקן יהיו קשורות לעניינים הבירוקרטיים, למעבר הציוד והריהוט, לרכישת רהיטים חדשים וכמובן לעיצוב הבית החדש באשר הוא. בין שלל המשימות הללו והאחרות נוכל תמיד להיעזר במשרדים של אנשי מקצוע אשר כל אחד בתחומם יועיל לנו מאוד. משרד ישראלביץ' אדריכלים הינו משרד המקיים את משאלותיהם של אנשים רבים המבקשים סיוע ומענה לשאלות העולות בעת פעולות מסוג זה. הקפדה על תכנון נכון שאינו מקרי, לצד קבלת טיפים מקצועיים וחשובים יהפוך את תקופת המעבר לתקופה קלה הרבה יותר.

מדוע מוטב לבחור דווקא במשרד ישראלביץ' אדריכלים ?

כפי שנוכל לתאר, בתקופות מעבר ושיפוצי דירות נסתייע באנשי מקצוע רבים. רובם ככולם יגיעו כדי לספק לנו פריק ריהוט כזה או אחר או לבצע עבודת תחזוקה בבית. אך מעל כולם רצוי שיהיה מי שמכוון את הדברים. מי שרואה את התמונה הגדולה ויוכל לתת מניסיון רב השנים שלו כדי שאנו לא נבצע טעויות. משרד ישראלביץ' אדריכלים הינו משרד הקיים זה שנים רבות ופועל במרץ כדי לתת שירות איכותי ואמין לכל לקוחותיו. משפט זה איינו עוד סיסמה כפי שניתן וודאי לחשוב, אלא פועל יוצא של מציאות קיימת.

לקוחותיהם של משרד ישראלביץ' אדריכלים יודעים לספר על היחס החם והמבין של האנשים העומדים מאחוריהם. הדבר בא לידי ביטוי בהקשה ובהפנמה מלאה של רצונות כל הלקוחות. היכולת להבין מה הלקוח רוצה איננה מובנת כלל. באם תהיה היא אפילו 95%, אזי המטרה לשמה בוצעה עבודת השיפוץ או התכנון לא תהיה שלמה. כדי להגיע ליעדים של כל אדם ואדם המבקש להצליח בהם, מבצעים האנשים של משרד ישראלביץ' אדריכלים פגישות שונות במטרה לגבות ולדעת מה עומד מולם.

לאחר שההבנות נסתיימו, מתחילה העבודה בפועל. עבודת התכנון על המחשב או באמצעות התוכנות הקיימות מבוצעת בקפידה תוך שימת לב לפרטים הקטנים. יש להבין כי כל אותה העת מלווים אנשי המקצוע במשרד זה את הלקוחות לאורך כל הדרך. כמובן שהדבר בא לידי ביטוי גם בשטח ולעיתים אף לאחר גמר העבודה כדי לראות שהכל התנהל כמו שצריך.

בסופו של דבר אם נחפש משרד אדריכלים איכותי אמין ומקצועי אשר איננו מתפשר בשום שלב ושלב, משרד ישראלביץ' אדריכלים יהיה זה שנעבוד איתו. המלצות הלקוחות הרבים עושים את שלהם וכיום משרד זה נחשב למוביל בתחומו ולמומלץ בקרב אנשים רבים מאוד!